Jdi na obsah Jdi na menu
 


Podporují mě

peskova.jpg

 

Pana Schneidera podporuji již spoustu let a jsem přesvědčená, že je ideálním kanditátem na starostu města Tišnova. Ve vedení města za ním stojí velký kus úspěšné práce, kterou oceňuji nejen já, ale i spousta jeho obyvatel.

Ing. arch. Radmila Pešková
architektka

 

kovarik.jpg

V letošních komunálních volbách fandím Honzovi Schneiderovi jednak proto, že svou dosavadní prací a činy prokázal, že je pro město přínosem a také proto, že našel odvahu měnit zaužívané maloměstské stereotypy, přes nevoli některých konzervativních kruhů. Dokázal se zasadit o zajímavé nákladné projekty, jako je například dostavba školy na Smíškové ulici, které sice nejsou na veřejnosti moc vidět, ale které určitě přinesou užitek následujícím generacím Tišnováků.
 

RNDr. Aleš Kovařík CSc.
vědecký pracovník oddělení molekulární epigenetiky BFÚ AV ČR Brno

 

pavlik.jpg

Podporuji návrat slušných lidí zpět na radnici a věřím, že bude opět fungovat pro blaho města, pro podporu kultury a sportu. Mezi ty slušné patří také kandidátka sociálních demokratů v čele s bývalým starostou Janem Schneider. Je totiž špatné, když má někdo ve volebním programu pouze vendetu a zhrzenost, to pak nikam nevede. Takový program je špatný a já doufám, že to lidé ve volbách poznají.

Mgr. Miroslav Pavlík
výtvarník, karikaturista, předseda KPVU v Tišnově

 

sedlacek.jpg

Z mých několika setkání s Janem Schneiderem jsem si odnesl opravdu dobrý dojem jednání s příjemným a velmi slušným člověkem, tišnovským patriotem, který má rád výtvarné umění.

JUDr. Stanislav Sedláček, Ph.D.
výtvarník, vysokoškolský pedagog

 

konecny.jpg

 

Příklad starostů Františka Müllera a Aloise Řezáče, kteří z Tišnova vytvořili prosperující a přitom krásné město, ukazuje, že k nejdůležitějším vlastnostem skutečných osobností ve vedení města patří zejména odvaha a dlouhodobá vize jasného směřování svěřené obce do budoucna – odvaha k zásadním změnám, jakkoli se mohou zdát v přítomnosti nepopulární, odvaha přijít s novými nápady a lidmi, jakkoli jsou tím upozaděny nápady a lidé svázaní s předchozím vedením či odvaha překročit hranice zažitých přístupů myšlení, jakkoli se mohou zdát hazardem. Müller i Řezáč potřebovali mnoho desítek let k tomu, aby byla jejich ne vždy zcela úspěšná snaha oceněna. Myslím si, že v současné překotné době nemohou vést Tišnov lidé, kteří se veřejně doznávají k tomu, že v městském zastupitelstvu „tři roky mlčí, čtou a pozorují bez komentáře dění ve městě.“ Domnívám se, že je nutné, aby v čele města naopak stanuli lidé s odvahou, rozhodným hlasem, rozhledem překračujícím katastr města a dobrou vůlí pracovat na rozvoji Tišnova. Není nutné vždy souhlasit se vším. Je však nutné toto riziko demokracie podstoupit. Nejlépe pak s osobou, o které je možné se domnívat, že tyto vlastnosti má. Proto podporuji Jana Schneidra.

Mgr. Michal Konečný
historik

kopejtkova.jpg

 

Poznat  Honzu Schneidera mi umožnila skvělá Jamborova galerie v Tišnově. Bylo pro mne velkým překvapením, jaké podpory se mi od starosty města dostalo, zázemí, pohostinnost a hlavně čas, který mi Honza věnoval nejen v galerii, ale i procházkou městem, povídáním o historii města Tišnova, významných stavbách a zajímavých osobnostech. Tišnov se tak stal mou srdeční záležitostí, kam se ráda opakovaně vracím. Mrzí mne, že nemohu volit Honzu, tak jako jsem ho volila v parlamentních volbách v roce 2013. Vybavila jsem si voličský průkaz a jela jsem vlakem z Prahy do Brna a vhodila volební lístek do urny, Honza za to stál! Nejsem příznivec sociální demokracie a vůbec mě politika štve. Volit se ovšem musí a má se také přemýšlet napříč stranami, komu dát svůj hlas.
 

Jitka Kopejtková
výtvarnice, fotografka

ornest.jpg

 

Honza Schneider plní slovo a chodí včas. To jsou mimochodem hlavní podmínky členství v The Tap Tap. Nejsem volič sociálních demokratů, ale naplňuje mě mírným optimismem, když v politice občas narazím na někoho, kdo by se uživil i jinak, ale přesto tu nevděčnou práci politika dělat chce.

Šimon Ornest
dirigent a kapelník The Tap Tap

 

ponocny.jpg

Jako muzikant už celé roky cestuju po vlastech českých, potkávám lidi a zjistil jsem jednu velmi potěšující věc a to je to, že skoro v každém městě či městečku se naštěstí najde “nějakej magor“ v tom nejlepším slova smyslu, který něco dělá, neúnavně organizuje bohulibé akce, pouští se do projektů, umí je dotáhnout do konce, zaplať pánbů za ně, vždyť je určitě taky znáte a možná si jich vážíte stejně jako já. Tím se dostávám k Honzovi Schneiderovi, kterého znám už několik let- ano, on je jeden z nich :-) Přestože já sám nejsem volič sociální demokracie, mám vždycky radost z toho, když vidím v jiných DEMOKRATICKÝCH stranách schopné, pracovité a poctivé lidi a to platí tím spíš, pokud se jedná o komunální politiku, kde klesá aspoň pro mě důležitost toho, kdo k jaké straně patří a stoupá důležitost toho, jaká je kdo osobnost.
 

Honza Ponocný
Circus Ponorka

 

rohlinek.jpg

 

Honzu znám jako spolehlivýho člověka, schopnýho organizátora nejen hudebních akcí a neúnavnýho bojovníka proti zkostnatělýmu systému, přežívajícímu z minulých dob na spoustě míst a v mnoha orgánech státní správy a mohu rozhodně doporučit.

Robert Rohlínek
Café U Palce

 

 

sobotka.jpg

 

Plně podporuji kandidátku tišnovské sociální demokracie v čele s kandidátem na starostu Janem Schneiderem. Ten je pro mě zárukou dobrého vedení města Tišnova, pro jeho zkušenosti a schopnosti jsem si ho také vybral jako svého poradce pro otázky regionální politiky, státní správy a samosprávy.

Mgr. Bohuslav Sobotka
předseda vlády České republiky

 

 

marksova.jpg

 

 

Většinové zastoupení žen na kandidátce sociální demokracie v Tišnově je pro mě milým překvapením a také důkazem, že lze ženy zcela přirozeně zapojit do aktivního politického života. Honza Schneider, kterého osobně velmi dobře znám a který stojí v čele této kandidátky, je stoprocentně tím člověkem, který bude v pozici starosty řídit město Tišnov nejlepším možným způsobem.

Mgr. Michaela Marksová-Tominová
ministryně práce a sociálních věcí

dienstbier1.jpg

 

Jana Schneidera jsem poznal jako solidního člověka. Ze svých návštěv v Tišnově vím, že pro město jako starosta dýchal a těšil se z každé jednotlivosti, která se vydařila a která přispěla k rozvoji města. Jeho volbu vám mohu s klidným svědomím doporučit i v nadcházejících volbách.

Mgr. Jiří Dienstbier
ministr pro lidská práva, rovné příležitosti a legislativu

 

hasek.jpg

 

S Honzou Schneiderem pracujeme pro rozvoj Tišnova a celého Tišnovska 12 let. Záchrana nemocnice, oprava škol, nová knihovna i oprava dopravní infrastruktury jsou jasnými výsledky. Tišnov si zaslouží schopného starostu, proto jako patriot a hejtman Tišnovákům doporučuji – volte ČSSD, volte Jana Schneidera a jeho tým.

JUDr. Michal Hašek
hejtman Jihomoravského kraje

 

zaloudik.jpg

 

Pana Jana Schneidera znám řadu let jako pracovitého a moudrého člověka se silným sociálním cítěním a odpovědným přístupem ke svěřeným úkolům. Jako senátor za volební obvod 55  Brno- venkov oceňuji kolik veřejně prospěšné práce se pod vedením Jana Schneidera udělalo, jak dobře se dařilo získávat dotace pro projekty zlepšující životní podmínky v městě, a to vše při velmi dobré a otevřené komunikaci i transparentních postupech. Z uvedených důvodů plně podporuji kandidaturu pana Jana Schneidera na starostu města Tišnova, neboť vím, že v této funkci se již osvědčil a tato volba může především tišnovským občanům prospět i pro příští období.
 

Prof. MUDr. Jan Žaloudík, CSc.
onkolog, senátor